Aktuális állásajánlataink

GymDoctor Értékesítő

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

​  árajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése, után követése

 ügyfelek kiszolgálása, kapcsolat tartás

 projektekben való aktív részvétel

 értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

 szereted a pörgést

 kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod

 megbízható vagy és lelkiismeretesen végzed a munkád

 tudsz és szeretsz is csapatban dolgozni

ELŐNYT JELENTHET:

 alap fitneszgép ismeret - pár év edzésmúlt vagy versenyzői múlt

 értékesítésben szerzett tapasztalat

 angol nyelvtudás

 B kategóriás jogosítvány

 motivációs levél

AMIT KÍNÁLUNK:

    mendei munkavégzés

  magas alap fizetés + jutalék

  akár azonnali kezdés

  jó társaság

Ha szereted az embereket, otthonosan mozogsz vagy mindig is érdekelt az értékesítés világa, nem mellesleg pár éve nyúzod már a vasakat, akkor ez a TE ideális munkahelyed!

Olyan ambiciózus, lelkes csapattagot keresünk, aki nem riad meg a rengeteg megkeresés mellett a hideg hívástól sem.

JELENTKEZZ IDE KATTINTVA fényképes önéletrajzzal vagy a  +36302878349 telefonszámon!

GymDoctor Fitneszgép szerelő és szervizes

JELENTKEZZ, HA

  • szeretnél jól keresni - Bizony, nálunk ez már az 1. naptól lehetséges. A kezdő fizetés nettó 280.000 Ft-tól indul, mely hamar elérheti akár a nettó 350.000 Ft-ot is.
  • szeretnél egy stabil, fizetőképes céghez tartozni
  • bejelentett állást keresel
  • motivál az előrejutási lehetőség. (nem csak bérben, de pozícióban is)

KIT KERESÜNK?

  • Bármilyen szerelői képesítés, tapasztalat előny, de nem feltétel
  • B és/vagy C kategóriás jogosítvány jó, ha van, de nem elvárás

Várjuk jelentkezésedet az iroda@gymdoctor.hu e-mail címen vagy a 06 30 012 3914 telefonszámon.

GymDoctor irodai asszisztens

Lendületes csapatunkba ⭐️IRODAI ASSZISZTENS⭐️ kollégát keresünk mendei telephelyünkre.

Te vagy a mi emberünk, ha

✅hosszútávú munkalehetőséget keresel

✅szeretnél jól keresni

✅kitartó, megbízható és lelkiismeretes vagy

Elvárások:

✅fiatalos, rugalmas gondolkodás

✅kiváló kommunikációs készség

✅office programok és internet felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

✅személyi asszisztensi feladatok

✅meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

✅a cég napi működésével kapcsolatos ügyintézések

✅értékesítő kollégák támogatása

Amit nyújtani fogunk:

✅stabil, fizetőképes cég, bejelentett állás

✅előrejutási lehetőség (nem csak bérben, de pozícióban is)

✅céges telefon, laptop

✅akár azonnali kezdés

Gyere, és csatlakozz Te is jó fej, pörgős csapatunkhoz! Fényképes önéletrajzodat az iroda@gymdoctor.hu e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.